GoTZonE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

GoTZonE

GoTZonE.iDLe.Ro - Public Server
 
Acasasnr vrea sa va faca o propunere EmptyUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Publicitate
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 snr vrea sa va faca o propunere

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
SnR
New Player
New Player



Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 25/07/2009

snr vrea sa va faca o propunere Empty
MesajSubiect: snr vrea sa va faca o propunere   snr vrea sa va faca o propunere Icon_minitimeSam Iul 25, 2009 11:09 pm

stiti eu am clan de cs dar imi mai trebuie un site si inca 2 sau 3 oameni poate pe parcurs mai multi si ma intrebam daca ai vrea si clan pe acest sv clanul se numeste *[TvT]*-nick-cL* daca acceptati as dori slot sau admin daca se poate si cam atat si cn vrea sa intre in clan astept raspunsul pe site
Sus In jos
Owneru'
New Player
New Player



Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 29/07/2009

snr vrea sa va faca o propunere Empty
MesajSubiect: Re: snr vrea sa va faca o propunere   snr vrea sa va faca o propunere Icon_minitimeMier Iul 29, 2009 4:21 am

da ma ,te acceptam asa cum esti ,snr sau cu tag ,fa ce vrei ,numai sa nu deranjezi pe aici playerii ,fa si cerere pt acces
Sus In jos
SteeL
Moderator
Moderator
SteeL


Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 28/06/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

snr vrea sa va faca o propunere Empty
MesajSubiect: .............   snr vrea sa va faca o propunere Icon_minitimeMier Iul 29, 2009 4:08 pm

Mah OWNER, SnR a primit ban suspect de cod, zice-a k nu gaseste pozele si abia dupa 2 zle le-a gasit Smile)Smile)..........
Sus In jos
Continut sponsorizat





snr vrea sa va faca o propunere Empty
MesajSubiect: Re: snr vrea sa va faca o propunere   snr vrea sa va faca o propunere Icon_minitime

Sus In jos
 
snr vrea sa va faca o propunere
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Propunere]Plugin
» propunere ff importanta !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
GoTZonE :: Server :: Discutii Libere-
Mergi direct la: